Чудо губки для прибирання
-
Способы доставки
: Укрпочта, Новая почта, Еще 2 Деливери, Самовывоз -
Способы оплаты
: Предоплата на карту/счет, Наложенный платеж -
Возврат и обмен
: Отсутствует
Подробное описание товара
10×6×1 см по 2 грн 1 шт білі
10×6×2 см по 2.5 грн за 1 шт білі і сірі
Перевага меламінових губок
У першу чергу , меламінові губки приваблюють покупців простим використанням : щоб видалити бруд , потрібно всього лише намочити губку у воді і протерти пляму , ніяких додаткових очищувачів не потрібно.
Губка виготовляється їз смоли меламіну, яка шляхом обробки перетворюється на піну і набуває такі ж абразивні властивості , як і наждачний папір , з однією лише різницею , завдяки спеціальній технології пори виходять відкритими і губка залишається м'якою. Що ж таке « відкриті пори » ? Щоб відповісти на це питання , потрібно уявити собі « закриті пори » — це вид піни , яка не випускає повітря з пір , і вони виглядають як м'ячі , які складені разом. А ось відкриті пори — це ті ж м'ячі , але тільки які лопнули і трохи здулися , але загалом форму свою не втратили. Ці лопнувші пори між собою переплітаються , і за рахунок цього з'являється шорсткість , яка і справляється з плямами бруду. Волокна губки тонкі і еластичні , тому при згинанні вона не ламається.
Очищаючі властивості губки полягають в тому , що меламинова піна може входити всередину плями , і всього за пару натискань розриває зв'язок плям з поверхнею і бруд моментально починає зникати. Частинки бруду з поверхні переходять в пори меламіну , там і затримуються . Губка з легкістю бореться з усіма видами забруднень. Більшу частину поверхонь вона не дряпає , і при середній забрудненості одна губка здатна зробити чистою до десяти квадратних метрів поверхні .
Якщо порівнювати меламінову губку з звичайної поролоновою , то остання складається з невеликих пухирців з повітрям , як би склеєних між собою, тому взаємодіючи з брудом , вона просто розтирає його по поверхні , в той час як меланін завдяки своїм гострим краям, проникає всередину плями і всмоктує в себе бруд .
Користуватися губкою можна як сухою , так і мокрою, можна додавати миючі засоби , а можна обійтися і без них. Її не варто часто обполіскувати під водою , так як відкриті пори чудово стримують м'який бруд.
область застосування
Область застосування меламіновою губки по- справжньому величезна, вона може впоратися з брудом на техніці , плитці , сантехніці . За допомогою води і легких рухів можна прибрати плями навіть з таких тендітних поверхонь як дзеркала , дерево , пластик , скло , хром , при цьому не залишає після себе подряпин і розводів. Потрібно тільки змочити в теплій воді губку і протерти пляму. Завдяки своїй пористій структурі меламін утримує в собі бруд , і таким чином губка успішно :
Прибирає смуги від взуття на паркеті і лінолеумі .
Прибирає слід від маркера або чорнила , тому вона не замінна в будинку з маленькими дітьми.
Очищає клавіатуру.
Очищає миючі шпалери.
Прибирає мильні розводи .
Бореться з вапняним нальотом.
Очищає пластик та оргтехніку .
Чистить всі поверхні у ванній кімнаті.
Очищає практично всі поверхні. Але варто пам'ятати , що при інтенсивному натисканні губка швидко стирається.
Губками можна чистити і посуд , але робити це щодня не потрібно , а тільки в разі гострої необхідності. І після того , як ви почистите посуд , помийте її звичайним засобом для миття посуду і протріть сухою ганчіркою.
Небезпечні властивості губки
Є така думка , що меламинова губка токсична. І незважаючи на те , що алергічних проявів вона не викликає і не подразнює шкіру при впливі , все ж в інструкції написано попередження , що не варто мити губкою ті речі , які будуть стикатися з їжею. І ось в чому справа. Сам по собі меламін не небезпечний , його токсичність прагне до нуля і можна порівняти його , наприклад , з кухонною сіллю . Потрапляючи в організм , він виходить з нього з сечею. Але небезпечні властивості його полягають в тому , що проходячи по нирках , меламін може осідати в них , викликаючи сечокам'яну хворобу . Це небезпечна властивість речовини було виявлено чотири роки тому і зовсім випадково , коли один китайський виробник додав в сухе молоко частину меламіну. У підсумку , більше 50 тисяч дітей потрапили до лікарні із захворюваннями сечовидільної системи.
При інтенсивному застосуванні губка стирається , а значить , що мікрочастинки завжди можуть залишатися на поверхні , яку чистили , і саме тому не рекомендують мити губками посуд. Але якщо вам все ж потрібно вимити саме таку поверхню , то після обробки меламіном , добре промийте посуд і кухонне приладдя водою.
Крім цього , обов'язково потрібно ховати губки від дітей і домашніх тварин , і якщо так сталося, що шматочок губки потрапив в організм, не панікуйте і зверніться до лікаря.
Не варто змочувати губку в дуже гарячій воді , тільки в теплій , так як при нагріванні меламін стає більш токсичним. Хоча це більше стосується меламінового посуду , який не рекомендується нагрівати , але якщо ви переживаєте , то краще не нагрівайте і губки.
Ще кілька негативних моментів , які можуть виникнути при користуванні губкою. Вони не відносяться до здоров'я людини , але теж мають місце бути. Так , не рекомендується протирати губкою вироби, покриті лаком , фарбою або емаллю , тому що можна пошкодити їх поверхню. Акуратно потрібно протирати скло , так як меламін може і подряпати його , це стосується і пластикових виробів. Тому перед тим , як почати прибирання бруду з меламіновими губками , спочатку спробуйте провести процедуру на непомітній ділянці . Також потрібно враховувати , що якості цих губок можуть істотно відрізнятися у різних виробників , тому вибирайте тільки перевірених постачальників .
Інструкція до застосування
Перед застосуванням губки , змочіть її у воді і акуратно відіжміть , поклавши при цьому між долонями. Не варто віджимати її скручуванням як звичайну поролонову губку , тому що можна зламати. Протирати поверхню потрібно не всієї губкою , а тільки її куточком , так вона буде служити набагато довше. Тому що , забруднюючись , меламін змінює структуру своєї поверхні і стає крихким , і з часом при використанні стирається. Тому , якщо ви будете терти тільки куточком , використовуючи губку як ластик , то вона поступово буде стиратися , а якщо терти відразу всією поверхнею , то вона просто розкришиться . Якщо вам необхідно прибрати невелике забруднення , то можна використовувати не всю губку відразу , а відрізати від неї шматочок.
Не варто мити нею продукти харчування , а також не потрібно використовувати для миття тіла. І ні в якому разі не користуватися губкою разом з миючими речовинами , які містять в собі хлор , тому що хоча сам по собі меламін не токсичний , але в з'єднаннях з хлором він таким стає .
І правильно буде працювати меламіновою губкою в рукавичках , на вашу шкіру він ніяк не вплине , а от старанне тертя може грунтовно зіпсувати ваш манікюр.
Звичайно , говорити про меламінову губку, як про панацею від усіх плям і видів бруду не варто. Але вона цілком може полегшити працю кожній господині .
Bilchenya 20 грудня20 груд. 2016 в 03:59
Здраствуйте можно мне 7штучек