Збір! Капсули для відновлення волосся

 • Способы доставки: Укрпочта, Новая почта
 • Способы оплаты: Предоплата на карту/счет
 • Возврат и обмен: Отсутствует
Обновлено 22 вересня, 11:38
 • maksim15 22 вер. в 11:42

  Доброго дня. Опис є?

 • Olechka17 22 вер. в 11:43

  Добрий день так. Скину вам. Вам загалом чи якийсь конкретний колір?

 • maksim15 22 вер. в 11:44

  Давайте загалом.

 • Olechka17 22 вер. в 15:05

  Типи капсул:
  Червоні (1 шт.) — для відновлення пошкодженого волосся — оздоровлюють, надають блиску, захищають. Містять у складі комплекс вітамінів А, С, Е, В5, олію жожоба, марокканську олію.
  Фіолетові (1 шт.) — для фарбованого волосся — зберігають колір фарбованого волосся, надають гладкості та сяйва. Містять марокканську олію, олію підсмачника, олію сої, арганову олію, вітамін А і С.
  Зелені (1 шт.) — для сухого та посіченого волосся — зволожують, склеюють посічені кінчики, глибоко проникають у структуру волосся, усувають сухість, запобігають ламкості. Містять олію насіння камелії, марокканську олію, вітамін В5.
  Чорні (1 шт.) — для темного волосся й захисту від сонця — підсилюють блиск темного волосся, живлять і захищають від ультрафіолету. Містять олію кукуї, алое вера, марокканська й арганова олія.
  Жовтогарячі (1 шт.) — для живлення ламкого волосся — глибоко живлять структуру волосся, зволожують, запобігають виникненню посічених кінчиків. Містять екстракт меду, екстракт женьшеню, вітамін Е.
  Жовті (1 шт.) — для живлення і блиску — глибоко живлять і зволожують волосся на всій довжині. Насичують корисними вітамінами, містять цілющий олійний комплекс, який запобігає сухості та виснаженню, робить волосся слухняним, гладким і блискучим. Містять алое вера, олію сої, марокканську олію.
  Золоті (1 шт.) — для ламкого та пористого волосся — живлять і зволожують сухе волосся, роблять його здоровим, блискучим і слухняним. Допомагають утримувати вологу, створюють захисний бар'єр на поверхні волосся, запобігають заплутуванню.
  Містять олію жожоба, алое вера, олію сої, марокканську олію, арганову олію.
  Сині (1 шт.) — живить волоссюхі ламке волосся і зволожують волосся на всій довжині. Містять олію жожоба, алое вера, олію сої, марокканську олію, арганову олію. Рожеві (1 шт.) — для сухого та посіченого волосся, підходить для фарбованого та не фарбованого волосся. Містять арганову олію, екстракт меду та женьшеню, а також вітамін A, C, E
  Спосіб застосування. 1. Розріжте капсулу та видавіть вміст. 2. На вимите та підсушені рушником волосся розподіліть засіб на всій довжині, на корені не наносити. Не змивати. 3. Висушіть волосся звичайним способом.