Створення спільної покупки

Щоб створити СП, потрібно, щоб ваш обліковий запис відповідав параметрам, за яких можна створювати СП.

Натисніть кнопку «Створити СП».

У формі заповніть необхідні поля:

Заголовок. Короткий зміст СП.

Додати фотографію. Можна завантажити одну або кілька фотографій зі свого комп'ютера або телефону. Виберіть першу ту фотографію, ціну якої ви хочете вказати.

Ціна товару. Вкажіть ціну товару. Якщо в СП кілька товарів, потрібно вказати ціну будь-якого чи найдешевшого. Вказувати ціну 1 (10, 15, 20...) грн заборонено, якщо у СП немає товару за 1 (...) грн.

Категорія та підкатегорія. Виберіть відповідну категорію та підкатегорію. Будь ласка, вибирайте ту категорію, яка точно відповідає вашому товару.

Детальна інформація про СП. Напишіть максимум інформації про вашу спільну закупівлю: які товари, за якими цінами, які умови купівлі, терміни доставки. Чим більше інформації ви надасте, тим менше доведеться відповідати на ті самі питання.

Доставка, оплата та повернення. Ви можете заповнити цю інформацію у профілі один раз, щоб не заповнювати ці поля знову і знову, або змінити дані для конкретної СП.

Після того, як усі поля будуть заповнені, натисніть кнопку «Створити СП за 5 грн». Якщо цієї кнопки немає, це означає, що на вашому рахунку замало грошей і необхідно поповнити рахунок. У цьому випадку ви побачите повідомлення «Щоб створити СП, необхідно поповнити рахунок мінімум на 5 грн».

Натисніть на посилання «Поповнити рахунок та дотримуйтесь подальших інструкцій».

Після поповнення рахунку ви можете завершити створення СП.